Přečtěte si reference mých studentů a studentek

 

Potkala jsem lektorku, která mi ukázala cestu, jak s angličtinou nebojovat, ale jak se s ní spřátelit a rozvinout hluboký a intenzivní vztah. A nejen to.

Mirka Smíšková, pro kterou je učení radost, i díky tomu odhalila, v čem spočívá můj skutečný problém v mluvení, a našla cestu, jak posunout moji výslovnost, s kterou jsem dlouho bojovala.

Podařilo se jí vytvořit atmosféru, ve které se cítím bezpečně, bez zábran v mluvení, z hodiny na hodinu nabývám jistotu.

Po necelých deseti týdnech práce s Mirkou, jsem začala cítit jistotu v mluvení, porozumění, v myšlení. Prostě se cítím jistá. Mirce se podařilo změnit to, co se za léta jiným nedařilo.

Mirka dokáže připravit podmínky k učení tak, že se musím na hodinu připravovat.

Lekce s ní jsou 60 minut poctivé práce. Na hodinu s ní se prostě těším.

Mgr. Ivana Kozáková, Ph.D., BI/DWH Consultant, Adastra Praha

 

 

 

Předtím, než jsem s Vámi začala spolupracovat, jsem měla pokaždé, když jsem měla promluvit německy, velký strach, že zase něco řeknu špatně.

Nebyla jsem si jistá v gramatice, chyběla mi slovíčka.

Během naší spolupráce jsem na sobě začala vnímat změny. Otevřela jste mi oči a dodala mi odvahu.

Postupně jsem ztratila strach z mluvení.

Naučila jste mě, jak říct, co chci i jiným způsobem, když zrovna neznám, nebo si nemůžu vzpomenout na to správné slovo. Každá hodina mi strašně moc dává. Lepší lektorku němčiny si pro sebe nedovedu představit.

Romana Vanišová, referent prodeje a expedice LB Minerals, s.r.o. Borovany

 

Mirka Smíšková je pro mě nejlepší lektorkou cizích jazyků, jakou jsem kdy poznala. Pro Mirku není její práce jen povoláním, ale i posláním.

Svou práci dělá na více než 100%. Vždy si předem nastuduje dopodrobna téma, které vás zajímá a dokonale vás připraví.

Mě připravila k pracovnímu  pohovoru. Naučila mě, jak odpovídat, co zmínit a co raději vynechat, dokonce i jak se obléknout.

Věřím tomu, že kdyby si neplavec objednal u Mirky kurz na téma plavání (je jedno, jestli v němčině či angličtině), Mirka ho ze své učebny dokáže naučit i plavat.

Pavla Karlíčková, referentka obchodního oddělení Zambelli, s.r.o. České Budějovice